Kur pasuria kryesore e CIA-s - identiteti i tij i njohur për askënd - zbulon sekretet e agjencisë, ai shkakton një gjueti globale nga vrasësit e humbur nga ish-kolegu i tij.
Në botën e krimit ndërkombëtar, një agjent i Interpolit përpiqet të gjuajë dhe të kapë hajdutin më të kërkuar të artit në botë.
In 1987, Jordan Belfort (Leonardo DiCaprio) takes an entry-level job at a Wall Street brokerage firm. By the early 1990s, while still in his 20s, Belfort founds his own firm, Stratton Oakmont.
Duke kërkuar për një karrierë emocionuese, i riu Bobby Dorfman largohet nga Nju Jorku për shkëlqimin dhe magjepsjen e Hollivudit të viteve 1930. Pasi zë një punë me xhaxhain e tij, Bobi bie në dashuri me Vonnie-n, një grua simpatike që ndodh të jetë e dashura e punëdhënësit të tij.
E dashura e vdekur e një fansi horror (Anton Yelchin) (Ashley Greene) kthehet si një zombie dhe dëshiron të vazhdojë lidhjen e tyre përgjithmonë.
I moshuari i vitit të pestë të kolegjit, Caleb Fuller (Jake Lacy) ribashkon ekipin e tij të futbollit me flamur për një goditje të fundit në lavdinë e futbollit brenda shkollës

Showing all 8 results