Filmat më të
shikuar

Në botën e krimit ndërkombëtar, një agjent i Interpolit përpiqet të gjuajë dhe të kapë hajdutin më të kërkuar të artit në botë.
Duke përdorur fuqitë e tij telekinetike, Melvin ka aftësinë t’i lëvizë gjërat me mendjen e tij. Ai e kalon kohën duke pirë dhe duke u bërë femër derisa një përvojë afër vdekjes e bën atë të dëshirojë të përdorë fuqitë e tij për mirë.
Jake Sully dhe Ney’tiri kanë krijuar një familje dhe po bëjnë gjithçka për të qëndruar bashkë. Megjithatë, ata duhet të lënë shtëpinë e tyre dhe të eksplorojnë rajonet e Pandorës.
Duke kërkuar për një karrierë emocionuese, i riu Bobby Dorfman largohet nga Nju Jorku për shkëlqimin dhe magjepsjen e Hollivudit të viteve 1930. Pasi zë një punë me xhaxhain e tij, Bobi bie në dashuri me Vonnie-n, një grua simpatike që ndodh të jetë e dashura e punëdhënësit të tij.
Një grua (Clara Lago) aksidentalisht bllokohet në dhomën e panikut të shtëpisë së saj të re ndërsa përpiqet të spiunojë të dashurin e saj (Quim Gutiérrez).
Filmi fokusohet në historinë e brendshme dhe peizazhin e protagonistit që transformohet përmes shtatë sprovave.
Gretchen Blair është një agjente kokëfortë e FBI-së, e cila është mashtrues gjatë një negociate pengjesh dhe dërgohet duke bërë paketimin në një punë në tavolinë në Uashington, DC.
CALL ME BY YOUR NAME , filmi i ri i Luca Guadagnino, është një përrallë sensuale dhe transhendente e dashurisë së parë, bazuar në romanin e mirënjohur të André Aciman.
Një organizatë terroriste globale sulmon rrjetin energjetik amerikan, vendi mbetet pa energji dhe në gjendje të gjendjes ushtarake. Qytetarët normalë duhet të luftojnë në një garë për mbijetesë.
E dashura e vdekur e një fansi horror (Anton Yelchin) (Ashley Greene) kthehet si një zombie dhe dëshiron të vazhdojë lidhjen e tyre përgjithmonë.

Serialet më të
shikuara

Ish-i dënuari Shadow Moon endet në një botë që ai nuk e kupton, i lënë i humbur nga vdekja e fundit, tragjike e gruas së tij. Ai nuk e di se jeta e tij do të ndryshojë pasi takon një mashtrues dinak, karizmatik të quajtur Z. Wednesday, i cili i ofron Shadow një punë si truproja e tij.
Featured
, 2015 to 2016 – 2016

Chicago Med

An emotional thrill ride through the day-to-day chaos of the city’s most explosive hospital and the courageous team of doctors who hold it together.

Featured
Almost two years after a virus wiped out most of the human race, Phil Miller only wishes for some company, but soon gets more than he bargained for when that company shows up in the form of other survivors.   Image by Freepik
Featured
Praesent iaculis, purus ac vehicula mattis, arcu lorem blandit nisl, non laoreet dui mi eget elit. Donec porttitor ex vel augue maximus luctus. Vivamus finibus nibh eu nunc volutpat suscipit. Nam vulputate libero quis nisi euismod rhoncus. Sed eu euismod felis. Aenean ullamcorper dapibus odio ac tempor. Aliquam iaculis, quam vitae imperdiet consectetur, mi ante semper metus, ac efficitur nisi justo ut eros. Maecenas suscipit turpis fermentum elementum scelerisque. Sed leo elit, volutpat quis aliquet eu, elementum eget arcu. Aenean ligula tellus, malesuada eu ultrices vel, vulputate sit amet metus. Donec tincidunt sapien ut enim feugiat, sed egestas dolor ornare.
A Congressman works with his equally conniving wife to exact revenge on the people who betrayed him.
Featured
A drama centered on the personal and professional lives of five surgical interns and their supervisors.
Explorer Sir Malcolm Murray, American gunslinger Ethan Chandler, scientist Victor Frankenstein, and medium Vanessa Ives unite to combat supernatural threats in Victorian London.
Featured
, 2017 – 2018

Cardinal

Cardinal struggles to right past wrongs that could derail his investigation and end his career, as the case grows more violent and twisted, and the clock ticks down on the killer’s next victim.
Featured
Convicted of a decade old crime of transporting drug money to an ex-girlfriend, normally law-abiding Piper Chapman is sentenced to a year and a half behind bars to face the reality of how life-changing prison can really be.
Featured
Will and Grace live together in an apartment in New York City. He’s a gay lawyer, she’s a straight interior designer. Their best friends are Jack, a gleeful but proud gay man, and Karen, a charismatic, filthy rich, amoral socialite