AMAZON HOT BOX

Një studente e pafajshme kolegji duhet të luftojë për jetën e saj brenda një burgu në xhungël me një gardiane të keqe që përdor eksperimente vudu dhe një makinë torture.

CALL OF THE WOLF

I rrëmbyer dhe i bllokuar nga një stuhi dimri, ky thriller ndjek dy të panjohur të cilët duhet të mposhtin një vrasës të paparë.

Popular Movies
to Watch Now

Most watched movies by days

Në botën e krimit ndërkombëtar, një agjent i Interpolit përpiqet të gjuajë dhe të kapë hajdutin më të kërkuar të artit në botë.
Në filmin masiv të Steven Spielberg, paleontologët Alan Grant (Sam Neill) dhe Ellie Sattler (Laura Dern) dhe matematikani Ian Malcolm (Jeff Goldblum) janë midis një grupi të zgjedhur të zgjedhur për të vizituar një park tematik ishull të populluar nga dinosaurët e krijuar nga ADN-ja parahistorike.
Kur pasuria kryesore e CIA-s – identiteti i tij i njohur për askënd – zbulon sekretet e agjencisë, ai shkakton një gjueti globale nga vrasësit e humbur nga ish-kolegu i tij.
Jake Sully dhe Ney’tiri kanë krijuar një familje dhe po bëjnë gjithçka për të qëndruar bashkë. Megjithatë, ata duhet të lënë shtëpinë e tyre dhe të eksplorojnë rajonet e Pandorës.
Dom Toretto po jeton një jetë të qetë jashtë rrjetit me Lettin dhe djalin e tij, por ata e dinë se rreziku qëndron gjithmonë mbi horizontin paqësor. Këtë herë, ai kërcënim e detyron Domin të përballet me mëkatet e së kaluarës së tij për të shpëtuar ata që do më shumë.
Një grup kineastësh që dokumentojnë një azil të braktisur sulmohen nga një banor i vetëm i tij, një vrasës famëkeq i quajtur Chester Lockhart.
Kur Sam Reide (Chris Carmack) kthehet në kohë për të shpëtuar motrën e tij, Jenna (Rachel Miner), nga një zjarr në shtëpi, ai pa dashje krijon një histori alternative në të cilën prindërit e tij vdesin para kohe. Në vazhdën e fatkeqësisë, udhëtari i ri në kohë betohet të mos ndërhyjë më në histori.
Duke kërkuar për një karrierë emocionuese, i riu Bobby Dorfman largohet nga Nju Jorku për shkëlqimin dhe magjepsjen e Hollivudit të viteve 1930. Pasi zë një punë me xhaxhain e tij, Bobi bie në dashuri me Vonnie-n, një grua simpatike që ndodh të jetë e dashura e punëdhënësit të tij.

Featured TV Series

Ish-i dënuari Shadow Moon endet në një botë që ai nuk e kupton, i lënë i humbur nga vdekja e fundit, tragjike e gruas së tij. Ai nuk e di se jeta e tij do të ndryshojë pasi takon një mashtrues dinak, karizmatik të quajtur Z. Wednesday, i cili i ofron Shadow një punë si truproja e tij.
Featured
, 2015 to 2016 – 2016

Chicago Med

An emotional thrill ride through the day-to-day chaos of the city’s most explosive hospital and the courageous team of doctors who hold it together.

Hot Premieres

Filmi fokusohet në historinë e brendshme dhe peizazhin e protagonistit që transformohet përmes shtatë sprovave.
CALL ME BY YOUR NAME , filmi i ri i Luca Guadagnino, është një përrallë sensuale dhe transhendente e dashurisë së parë, bazuar në romanin e mirënjohur të André Aciman.
I rrëmbyer dhe i bllokuar nga një stuhi dimri, ky thriller ndjek dy të panjohur të cilët duhet të mposhtin një vrasës të paparë.