Added:

Popular Movies
to Watch Now

Most watched movies by days

Në botën e krimit ndërkombëtar, një agjent i Interpolit përpiqet të gjuajë dhe të kapë hajdutin më të kërkuar të artit në botë.
Në filmin masiv të Steven Spielberg, paleontologët Alan Grant (Sam Neill) dhe Ellie Sattler (Laura Dern) dhe matematikani Ian Malcolm (Jeff Goldblum) janë midis një grupi të zgjedhur të zgjedhur për të vizituar një park tematik ishull të populluar nga dinosaurët e krijuar nga ADN-ja parahistorike.
Kur pasuria kryesore e CIA-s – identiteti i tij i njohur për askënd – zbulon sekretet e agjencisë, ai shkakton një gjueti globale nga vrasësit e humbur nga ish-kolegu i tij.
Jake Sully dhe Ney’tiri kanë krijuar një familje dhe po bëjnë gjithçka për të qëndruar bashkë. Megjithatë, ata duhet të lënë shtëpinë e tyre dhe të eksplorojnë rajonet e Pandorës.
Dom Toretto po jeton një jetë të qetë jashtë rrjetit me Lettin dhe djalin e tij, por ata e dinë se rreziku qëndron gjithmonë mbi horizontin paqësor. Këtë herë, ai kërcënim e detyron Domin të përballet me mëkatet e së kaluarës së tij për të shpëtuar ata që do më shumë.
Një grup kineastësh që dokumentojnë një azil të braktisur sulmohen nga një banor i vetëm i tij, një vrasës famëkeq i quajtur Chester Lockhart.
Kur Sam Reide (Chris Carmack) kthehet në kohë për të shpëtuar motrën e tij, Jenna (Rachel Miner), nga një zjarr në shtëpi, ai pa dashje krijon një histori alternative në të cilën prindërit e tij vdesin para kohe. Në vazhdën e fatkeqësisë, udhëtari i ri në kohë betohet të mos ndërhyjë më në histori.
Duke kërkuar për një karrierë emocionuese, i riu Bobby Dorfman largohet nga Nju Jorku për shkëlqimin dhe magjepsjen e Hollivudit të viteve 1930. Pasi zë një punë me xhaxhain e tij, Bobi bie në dashuri me Vonnie-n, një grua simpatike që ndodh të jetë e dashura e punëdhënësit të tij.

Added:

Added:

Added:

Added:

Deleted: Added:

Added:

Popular TV Series
Right Now

Ish-i dënuari Shadow Moon endet në një botë që ai nuk e kupton, i lënë i humbur nga vdekja e fundit, tragjike e gruas së tij. Ai nuk e di se jeta e tij do të ndryshojë pasi takon një mashtrues dinak, karizmatik të quajtur Z. Wednesday, i cili i ofron Shadow një punë si truproja e tij.
Featured
, 2015 to 2016 – 2016

Chicago Med

An emotional thrill ride through the day-to-day chaos of the city’s most explosive hospital and the courageous team of doctors who hold it together.

Featured
Almost two years after a virus wiped out most of the human race, Phil Miller only wishes for some company, but soon gets more than he bargained for when that company shows up in the form of other survivors.   Image by Freepik
Featured
Praesent iaculis, purus ac vehicula mattis, arcu lorem blandit nisl, non laoreet dui mi eget elit. Donec porttitor ex vel augue maximus luctus. Vivamus finibus nibh eu nunc volutpat suscipit. Nam vulputate libero quis nisi euismod rhoncus. Sed eu euismod felis. Aenean ullamcorper dapibus odio ac tempor. Aliquam iaculis, quam vitae imperdiet consectetur, mi ante semper metus, ac efficitur nisi justo ut eros. Maecenas suscipit turpis fermentum elementum scelerisque. Sed leo elit, volutpat quis aliquet eu, elementum eget arcu. Aenean ligula tellus, malesuada eu ultrices vel, vulputate sit amet metus. Donec tincidunt sapien ut enim feugiat, sed egestas dolor ornare.
A Congressman works with his equally conniving wife to exact revenge on the people who betrayed him.
Featured
A drama centered on the personal and professional lives of five surgical interns and their supervisors.
Explorer Sir Malcolm Murray, American gunslinger Ethan Chandler, scientist Victor Frankenstein, and medium Vanessa Ives unite to combat supernatural threats in Victorian London.
Featured
, 2017 – 2018

Cardinal

Cardinal struggles to right past wrongs that could derail his investigation and end his career, as the case grows more violent and twisted, and the clock ticks down on the killer’s next victim.
Featured
Convicted of a decade old crime of transporting drug money to an ex-girlfriend, normally law-abiding Piper Chapman is sentenced to a year and a half behind bars to face the reality of how life-changing prison can really be.
Featured
Will and Grace live together in an apartment in New York City. He’s a gay lawyer, she’s a straight interior designer. Their best friends are Jack, a gleeful but proud gay man, and Karen, a charismatic, filthy rich, amoral socialite

Added:

Added: